ERM Polska wspiera proces uzyskania decyzji środowiskowej dla MFW Bałtyk I

Spółka realizująca projekt MFW Bałtyk I podpisała umowę z polskim oddziałem ERM, który jest częścią największej na świecie grupy konsultingowej działającej w obszarze zrównoważonego rozwoju. Umowa dotyczy współpracy w zakresie doradztwa środowiskowego i społecznego.


Grupa ERM jest wiodącym, światowym doradcą w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa, ryzyk, zdrowia, kwestii społecznych i zrównoważonego rozwoju. ERM ma bogate doświadczenie w opracowywaniu wniosków o pozwolenia dla inwestycji realizowanych w całej Unii Europejskiej - w tym dla projektów offshore. Działające od 1993 roku warszawskie biuro ERM, wspierane przez międzynarodowych ekspertów, będzie służyło głęboką wiedzą techniczną związaną z ocenami oddziaływania na środowisko oraz metodami zarządzania zgodnymi z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Wybór doświadczonego partnera w postaci Grupy ERM, posiadającego kompleksową i praktyczną wiedzę zdobytą przy realizacji licznych zrównoważonych inwestycji na całym świecie, wpisuje się w założenia realizacji projektu MFW Bałtyk I, w którym dbałość o potrzeby związane z ochroną środowiska, troska o bezpieczeństwo dostaw zielonej energii i przeciwdziałanie zmianom klimatu oraz dobrosąsiedzkie relacje i dialog z interesariuszami, zajmują centralne miejsce.

15 gru 2021

W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Dowiedz się więcej.